Główne kryteria kwalifikacji obejmują

  • Potwierdzony rak niedrobnokomórkowy płuca
  • Osoby zainteresowane nowymi metodami leczenia w ramach badań klinicznych mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Podczas konsultacji lekarz omówi założenia programu, możliwości kwalifikacji oraz odpowie na dodatkowe pytania.

Pacjenci, którzy zdecydują się na udział w badaniu klinicznym, zyskają możliwość bezpłatnego leczenia oraz będą objęci bezpłatną opieką medyczną.

Rak niedrobnokomórkowy płuca
Opis schorzenia
Rak niedrobnokomórkowy płuca to nowotwór, którego objawy zależą od lokalizacji i wielkości guza oraz stadium choroby. Niestety, w początkowych stadiach choroba często przebiega bez żadnych widocznych objawów i bywa wykrywana przypadkowo podczas rutynowych badań radiologicznych klatki piersiowej. Objawy pojawiają się zazwyczaj w późniejszym etapie, co niestety prowadzi do diagnozowania choroby w zaawansowanym stadium u około połowy pacjentów. Na tym etapie możliwości skutecznego leczenia i trwałego wyleczenia są znacznie ograniczone.

Pomimo ciągłego postępu w medycynie, nadal brakuje leków, które skutecznie zwalczałyby wszystkie rodzaje zmian nowotworowych. W związku z tym badania kliniczne nad nowymi metodami leczenia stanowią istotną nadzieję dla pacjentów onkologicznych, oferując możliwość skorzystania z najnowocześniejszych terapii.

Badania Kliniczne w 4 krokach

Prześlij formularz

wyrażając zainteresowanie udziałem w Badaniach Klinicznych, lub po prostu zadzwoń.

Rozmowa telefoniczna

Nasza rejestracja oddzwoni pod numer telefonu, który podałeś, aby przeprowadzić krótką ankietę dotyczącą Twojego stanu zdrowia.

Wizyta w Ośrodku – konsultacja z Lekarzem

Jeśli aktualnie prowadzimy Badanie Kliniczne dotyczące jednostki chorobowej, która Cię interesuje, zaprosimy Cię do naszego Ośrodka na konsultację z lekarzem. Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć Twoją chorobę, udzielą odpowiedzi na pytania i przedstawią nowoczesne formy terapii.

Informacje o prowadzonych Badaniach Klinicznych w przyszłości

Jeżeli obecnie nie prowadzimy badań klinicznych, w których mógłbyś wziąć udział, skontaktujemy się z Tobą ponownie, gdy będziemy mogli zaoferować Ci udział w badaniu odpowiednim dla Twojego stanu zdrowia.

One Day Med prowadzi badanie kliniczne dotyczące raka niedrobnokomórkowego płuca. Osoby, które chcą poznać szczegóły, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna, aby OneDayMed mógł się ze mną skontaktować w celu umówienia konsultacji medycznej. W związku z tym, wyrażam zgodę na kontakt za pośrednictwem e-maila, SMS-ów oraz rozmów telefonicznych. Zgody te mogą być wycofane w dowolnym momencie. Metody kontaktu będą zależały od rodzaju danych osobowych, które dobrowolnie podam. Na przykład, jeśli w formularzu podam tylko adres e-mail, nie będę otrzymywał wiadomości SMS.

Aktualnie prowadzone badania

ONKOLOGIA

Niedrobnokomórkowy rak płuc w stadium II–IIIA po całkowitej resekcji i uzupełniającej chemioterapii na bazie platyny

Rekrutacja - OTWARTA

ONKOLOGIA

Niedrobnokomórkowy rak płuc ze zmianą w genie KRAS G12C

Rekrutacja - OTWARTA

DERMATOLOGIA

Nawracająca Opryszczka Wargowa


Rekrutacja - START SIERPIEN 2024

Kontakt

Karolina Ostrycharczyk
Site Director

Karolina Ostrycharczyk site director badania kliniczne

Kontakt do Koordynatora Badań Klinicznych

Siedziba

Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin

Lokalizacja

Nasza przychodnia zlokalizowana jest w samym sercu Szczecina w obiekcie Pazim. Zapewnia komfort, dyskrecję i wygodę. Lokalizacja przy centrum handlowym Galaxy

Twój osobisty opiekun zapewni Ci najlepszą możliwą pomoc.

Zadzwoń teraz